» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po reinstalaci Win 7 najede pouze černá obrazovka.

Dobrý den,Mám takový problém, reinstaloval jsem win 7 jelikož jsem měl v PC vir (počítač se co 20 minut restartoval). Instalace proběhla v pořádku a po automatickém restartu na konci, vse načetlo jak má, ale nezobrazí se mi plocha, pouze černá obrazovka. Myslím si, že bude asi chyba na Hardisku.

Odpovědi na otázku

No tak ho zkontroluj. HBCD > MiniWinXP > HDTune

To je hezké, že jste mi poslal názvy programů na vyladění HDD, ale bohužel mám pouze černou obrazovku.

Jedná se o spustitelné CD, které vložíte do mechaniky a tam poté spustíte kontrolu disku. Vy máte černou obrazovku od spuštění počítače nebo až po načtení Win?

Az po načtení

Jinak opětovná reinstalace taky nepomohla. Nešlo by to třeba přes opravu win nebo tak něco ?

Nemudruj a dělej co ti bylo řečeno.http://www.slunecnice.cz/sw/hiren-s-boot-cd/

Nepoužíváš nahodou tu předaktivovanou verzi? ... Ta dělala to samé

Trošku si to asi posral, no.. Použil jsi originál instalačku..???A jakpak jsi instaloval, chlapče ..???

Dej sem seznam komponent, které jsou v PC, příp. jak je PC starý. ☺

Podívej jak tak čtu výše, tak pokud neumíš pracovat s boot médii typu Hiren'sBootCD, tak to bychom si nerozuměli.1. Doufám, že instaluješ legální Windows 7, protože černá obrazovka po instalaci byl jeden z neduhů nelegálních, před aktivovaných verzí (mimochodem funkční aktivace se řešila až po instalaci nepozměněné, zkušební verze, jak o tom se nebudu šířit).2. Při instalaci odpoj všechny disky z PC (interní i ext. USB) ponech pouze instalačku a disk na který bude instalováno.3. K HBCD, stáhni si ZIP v něm máš ISO, podle návodu fleška nebo vypal CD-RW. Jsou na něm opravné nástroje (opět podrobný popis a náhledy na stránce) zavaděče, kontroly HDD (HDTune) a další. V případě, že ti boot z média nefunguje - nastav si to v BIOSu (USB / mechaniky první),> Černá obrazovka není nic. BIOS, boot médium musí být vidět u zdravého PC vždy, dokonce i v případě, že není instalován ani jeden interní disk.