» Poradna » Programy

Po prvním spuštění Firefoxu se nenačítají záložky.

Zdravím. Mám ve Win 10 nastaveno spuštění Firefoxu hned po startu. Firefox je synchronizován s tabletem, také Win 10. Když ale spustím počítač, Firefox nemá po spuštění načtené záložky, musím ho zavřít a spustit znovu. Na tabletu bez problémů. Firefox atále aktuální verze. Lze to nějak napravit?

Odpovědi na otázku

Nemoudrý nápad (slučně řečeno):"spuštění Firefoxu hned po startu"Pravděpodobně používáš DHCP server =>při spuštění OS není ještě dostupná platná TCP/IP konfigurace => OS není připojen do LAN.Co s tím?Spouštěj FF aj. síťový sw ručně, např. z ikonky na Ploše.Stačí minutku po načtení Plochy.