» Poradna » Notebooky

Po probuzení z režimu spánku se nelze připojit n wifi

Mám problém s wifi, pokud notebook, na kterém je adhoc síť iniciovaná a je propojen s kabelovým připojením, usne a pak je probuzen, pak je bezdrátová síť nefunkční , sice na wifi úrovni dojde ke spojení, ale cílový počítač nedostane IP. Nevíte, jak to opravit?

Odpovědi na otázku

Zakázat síťový adaptér --> povolit síťový adaptérmělo by se to rozjet Windows 7:klik pravým na ikonu síťových připojení v pravém dolním rohu,Otevřít centrum síťových připojení a sdílení,Změnit nastavení adaptéruklik pravým na wifi adaptérzakázatpovolit

To jsem samozřejmě zkoušel bez úspěch. Infrastructure síť se chová stejně, po probuzení Access point zanikne.PS: nevíte jak odstranit tento virus? je jen na stránkách živě.cz a z ničeho nic mě to přesměruje na phising airbank.cz Blbne to od dnes, na sprostý stránky nelezu, takže ani na airbank.cz jsem nebyl. Potřebuju se to toho zbavit

K tomuto účelu přece neslouží adhoc síť. Vytvoř klasickou, a po probuzení bude vše funkční!

Odpojit kabel a restart systemu.

Tak je to zřejmě xindl wifi, pomůže jen režim spánku znova občas. A jak nastavím, aby hostovaná síť byla aktivní i po probuzení či zapnutí? Jde to nějak efektně nebo přes nějaké skripty triggernuté po probuzení?

Hibernate Trigger

Zkus : Správce zařízení/Sítové adaptéry/Wi-Fi/Vlastnosti/řízení spotřeby/povolit vypínat zařízení z důvodu úspory energie-bez zatržítka mě to pomohlo..