» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po probuzení z hibernace W10 vyžaduje potrzení přihlášení

Zdravím.Kvůli naplánovanému nahrávání z TV karty dávám PC hibernovat. V daný čas se PC probere a mělo by nahrávat a potom zase hibernovat do dalšího nahrávaní. Ve W7 vše v pořádku, ve W10 naskočí obrazovka Přihlásit, kterou je nutné odklinout. Ale nemá kdo. W10 - 1803.Udělal jsem podle návodu: Zmáčkněte klávesu Windows + R Napište gpedit.msc a zmáčkněte OK Vlevo vyberte „Místní počítač – zásady“ -> „Konfigurace počítače“-> „Šablony pro správu“-> „Ovládací panely“ -> „Přizpůsobení" Vpravo dvakrát poklikejte na položku „Nezobrazovat zamykací obrazovku“ a na otevřeném okně vlevo zadejte „Povoleno“ (Enabled) – povolujete „zákaz zobrazování“. Okno zavřete kliknutím na „OK“.A nic... Stejně se zobrazuje. Co dělám špatně?//Upraven titulek. Titulek píšte co nejpřesněji, aby bylo možné dotaz vyhledat přes klíčové slova pro uživatelé se stejným problémem//

Odpovědi na otázku

V registrech mám nastavené toto a zase nic... HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Personalizationhodnota NoLockScreen na 1

Melo by stacit nastavit v Vyzadovat prihlaseni po probuzeni pocitace ze spanku na Nikdy v Moznotech prihlaseni. Jinak mne WinFast PVR2 nahraval i pri zamcenem PC - skutecne je nutne odemykat?

Tuto položku už ve W10 nemám. U W7 byla a nebylo co řešit.

Mam taky W10 1803 a polozku tam mam. Kdyz si nechas vyhledat slovo Heslo, tak ti to nenajde? https://www.cnews.cz/galerie/pictures/clanky/2...

Tuto položku tam má jenom ten, kdo má nastavené heslo.

Je tam stale i ve W10 1803

Tak nakone pomohlo toto, ikdyž jsem už to hned ze začátku zkusil a nešlo, teď už joo... Prvně:Nastavení - účty - možnosti přihlášení - heslo - vytvořit heslo.Potom:Start, Spustit a napsat netplwiz, poté vyškrtnout položku před použitím počítače musí uživatelé zadávat heslo, napsat 2x heslo, potvrdit a je to.Takže vyřešeno a díky všem za jejich snahu a čas.

Ve vašem vlastním zájmu bych vynucené přihlášení po přerušení hibernace ponechal.

Proc?