Po probuzení z hibernace běží ventilátor na max vykon W10

Dobrý den, když NT uvede do hibernace či spánku tak při opětovném spuštění NT se ventilátor spustí na nejvyšší výkon, i kdyz teplota CPU dosahuje okolo 45stupnu. Ventilátor běží normálně až po úplném vypnutí a zapnutí. Nevíte kde by mohl být problém? Problém se projevil při prechodu na W10. Předem děkuji za typy a rady

Odpovědi na otázku

Probuzení z hibernace je náročnější věc.Musí na ni býti dokonale připravené drivery i hardware.Například na PC na kterém píši tento příspěvek mám drivery perfektně instalované i s SSD diskem načisto.Přesto můj PC někdy nedokáže "ožít" z hibernace a je potřeba jej bohužel natvrdo restartovat.Takže buď se jedná o hardwarovou chybu u neznámého NB, a nebo možná není dobře napsaný ovladač k desce NB.

Na W7 to fungovalo bez potíží. Nove tam je SSD s cistym OS, jedna se k sony vaio sve14m, zlobí to s OS W10, asi bych sázel na ovladače... ale diky

Ano.Ono i mezi jednolivými aktualizacemi na W10 jsou velké rozdíly.

Ta sazka na ovladace vypada presne. Byva to tim.