» Poradna » Mobily

Po připojení telefonu k wifi přestane fungovat internet na všech zařízeních.

Mám následující problém, po připojení mé S8ky k domacímu wifi routeru přestává fungovat internet na všech zařízeních, tedy včetně samotného telefonu. Pro všchna ostatní zařízení funguje wifi bez problému, stejně tak funguje S8ka na jiných routerech. Vyzkoušel jsem mimo jiné následující: reset routeru, wipe cache partition, reset nastávení sítí...Help me !!!

Odpovědi na otázku

Konflikt IP jsi vyloučil?

Ano, to jsem ověřil jak přes příkazák, tak přes samotné rozhraní modemu, každé připojení zařízení má unikátní IP.

Zkousel si, jestli ti to pujde, kdyz budes mit k routeru pripojenou pouze S8ku ?

Vyzkoušeno, bez úspěchu.

Firmware mas aktualny?

Ano, je aktuální.

Měl jsem obdobný problém, zatěžovala to synchronizace cloudových dat, např. Google Foto, které jsem měl nastaveny na synchronizaci po připojení k wifi a k nabíječce. Řešením bylo omezení uploadu pro jednotlivá zařízení aby nevytěžovala celou šířku pásma.

Pokud ma nejakou lacinou supu, taky me to napadlo. proste mnoho spojeni a vytezi internet na max. A pak se router s toho po...... takze co mas za router? a jaky je router na kterem to bezi?

Ano, skutečně to bylo sychronizací, problém vyřešen.