Po připojení klávesnice se PC začne chovat "divně"

Zdravím, mám klávesnici od Evolveo, ale po dnešním zapnutí PC bylo něco jinak. Zkrátka, nejdřív se okna v chromu (jakákoliv, i na domovské stránce uložená stránka youtube) otevírají na novém okně. Pak jsem si všiml, že je zapnutý Caps, ale píšu malými písmeny, takže funkce je jakoby prohozená, označování (Jako kdyby jste teď chtěli tuto žádost o pomoc zkopírovat, protože jsem to napsal jako idiot a chcete se podělit s kamarádem, tak musíte přeject myší aby se písmena jakoby označily modrou barvou, no a právě to funguje taky úplně švihle. Spíš nefunguje.Potom - Když chci napsat slovo s diakritikou - nejde, píše jen čísla, to samé speciální znaky, jako je tečka, místo toho píše dvojtečku, takže se chová jako anglická klávesnice. Například nefunguje Windows button, mezi altem a ctrl, prostě se lišta neotevře. Nějaké rady? Opravdu si nevím rady.

Odpovědi na otázku

Zaseklý Shift? ☺

Zajímavá teorie :D Ale hardwarově vypadá v pořádku, zkusím rozebrat.

Chalpe! Díky! Zaseklej pravej shift :D :D :D DÍKY !!!!!!!!!!!!