» Poradna » Ostatní

Po připojení hdmi nejde televize

Dobrý den, mám takový problém s televizí od LG. Kdykoliv přes hdmi připojím třeba xbox one a zapnu ho, tak přestane jít Tv signál. Zajímá mě jestli je to třeba ne tak silným signálem nebo se jedná o závadu.

Odpovědi na otázku

Jistě máš na dálkovém ovladači možnost vybrat vstup, tak si vyber co potřebuješ.

Tak jasně. Jenže třeba když si stahuju hru tak se mezitím chci dívat na tv, ale nemůžu.

jak nemůžeš? Když zvolíš vstup TV místo HDMI, tak jako nejde koukat na televizi?

Mám také TV LG a můžu si zvolit kdykoliv jakýkoliv vstup, bez ohledu na připojená aktivní zařízení. Nevím, v čem máš tedy problém, třeba ti poradí někdo jiný.

Asi jsem to napsal blbě. Kdykoliv něco zapnu, třeba xbox a něco si stahuju a mezitím se chci dívat na televizi tak přepnu vztup na tv, jenže ten obraz je kostičkovaný, přesně tak jak když vypadává signal.

Tvůj dotaz je pro mně naprosto nesrozumitelný. "Kdykoliv něco zapnu, ...." to jakože když třeba zapneš světlo na haj.lu tak máš kostičkovaný obraz na televizi?

Zřejmě rušení v kombinaci se špatným koaxiálním kabelem. Většinou špatně namontované konektory, nebo nekvalitní koax. ☺