» Poradna » Programy

Po přepnutí pc do režimu spánku se sám zas nastart

Zdravím,
mám takový problém. Asi od minulého týdne se mi stává, že pokaždé když přepnu pc do režimu spánku, znovu se rozjede (asi po 2-3 vteřinách). Dovádí mě to k šílenství, protože musím počítač vypínat a tudíž pokaždé zavřít všechny internetová a ostaní okna, kterých je obrovská spousta a navíc je druhý den potřebuju :(
Nikdy předtím se mi to nestalo, ale od minulého týdne, pokaždé. Používám 32bit win 7 ultimate. Na ovládání rychlosti větráčků, atd. používám ASUS 6 engine. Nevím, co ještě napsat.
Každopádně bych byl opravdu vděčný za jakýkoli tip/radu..

Odpovědi na otázku

existuje sleep a hibernate
osobne pouzivam hibernate - pamat by sa mala ulozit na disk a odpoji sa napajanie
pr sleep staci pohybat mysou / stlacit klavesu ( myslim, ze sa to nastavuje v biose ) a pc sa prebere

No, nevím, mi to ve Win 7 funguje přesně tak jak popisuješ a na co si tazatel stěžuje ... potom nechápu k čemu je ten tzv sleep mode dobrý ... nicméně ve Windows XP to funguje dobře, tedy sleep, uspí se to a šmitec, můžeš hýbat čím chceš, ale dokud nestartneš PC tak jak se startovat má, neběží.

vypol by som v biose vsetky nastavenia "wake-up"
vo win skusil sleep a potom hibernate
pri com sa pecko nezobudi, tak to by som pouzival :)
pri ntb je to komplikovanejsie - v jednom z tych 2 rezimov ide ntb na bateku

resp skus z konzoly zadat shutdown -h [enter] - tak zapinam na eng win hibernaciu

hm, mě tohle dělaly Win7 pro 64b při hibernaci a po nějaké době (kdy už jsem nevěděl, co s tím) to najednou přestalo. Takže asi v aktualizacích byla nějaká opravná záplata nebo kýho čerta.

je to mozne.
ja mam w7 s ntb asi 6 tyzdnov.
posledne zaplaty mam nainstalovane.
vsetko funguje ako ma.

Vetsinou za to muze nejaky ovladac. Ale najit ten spravny...

No ja jsem zadne ovladace ani win updaty urcite nestahl. Zkousel jsem nastaveni spanku/hibernace, ale taky nic :( Kazdopadne i tak diky moc za odpovedi.

Aha, no to muze byt taky vysvetleni...

Nestiahol opravné updaty.

Mne tohle delala myska Genius. Ta moje letela do kose. Cena zrejme odpovidala kvalite.