» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po přeinstalování WXP se soubory PDF na externím disku změnily

na soubory Firefox HTML.Tyto se mně rovněž zobrazují i na systémovém disku pokud se pokusím stáhnout a ukožit PDF soubory.Používám Adobe reader 9.3 cz.Co mám udělat,aby se olpět zobrazovala ikona Adobe PDF?Děkuji za pomoc.Franta

Odpovědi na otázku

Priraď (zmeň) asociácie k týmto súborom.

V Pruzkumniku kliknes pravym talcitkem na libovolny soubor typu PDF. V menu ktere se ti otevre kliknes na Otevrit v programu... a Vybrat standartni program (nebo tak nejak). A vyberes Adobe reader.