» Poradna » Notebooky

Po přeinstalování W 10pro nejde v Skype čeština

Zdravím.Po přeinstalování W 10pro nejde v Skype čeština a nemůžu najít,kde se to nastaví.Před instalací byla čeština automaticky.OS je český.Neumím anglicky.Děkuji za rozumné rady

Odpovědi na otázku

Jak jsi tohle dokázal, to mi není vůbec jasný.. Odinstaluj to posraný Skype a stáhni si instalátor zde:https://www.skype.com/cs/

Edysáku ani mě to není jasné.Po zapnutí mě nešel zvuk a nešel ani Echo test,tak jsem Skype odinstaloval(ten v češtině) a nainstaloval nový Skype,ale teď již jen angl.což mě štve,protože neumím angl.Jinak Ti děkuji za odkaz,který je OK