» Poradna » Ostatní

Po přehrání filmu v InterVideo WinDVD 7 nefunguje subwoofer

Mám následující problém. Při sledování filmu na DVD, který mám puštěný přes InterVideo WinDVD 7, subwoofer normálně funguje, ale jakmile WinDVD vypnu a zkusím pustit nějaké audio přes WinAmp, Windows Media Player nebo znovu nějaké DVD, tak subwoofer nefunguje. Přitom když dám provést test, tak projede všechny kanály a i subwoofer se ozve. Napadá vás někoho, čím by to mohlo být a jak by se dal tenhle problém vyřešit? Jedná se o kombinaci zvukovky Creative Labs Audigy LS a 5.1 repráků Genius SW-5.1 Home Theater.

Odpovědi na otázku

MAs problem s nastavenij 5.1 modu na zvukovke.AK chces pocuvat hudbu, prepni si to do sterea alebo na 2.1