» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po prebudeni počítača z režimu spánku žiada heslo

Zdravím všetkých.Mám win 10 64bPo prebudeni počítača z režimu spánku žiada heslo.Dá sa to nastaviť aby nepýtal heslo.Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Dá.

že to nedáš?

Ale ako?

Malo by sa to dať nastavit v možnosti napajania, ale tam to chýba.https://postimg.org/image/y5yxfp9ht/

Nastavenia - Konta - Moznosti prihlasenia - Vyzadovat prihlasenie - NikdyAle potom ani nema zmysel aby tam to heslo bolo...

U MS účtu heslo byť musí

Prihlasil som sa MS účtu, nastavil som nevyžadovať heslo.Po prihlásení na lokalne konto už je to ok.