Po prebudení koliesko myši posúva stránky viac

Zdravím. Mal som myš MS Wirelless 1000 staršieho typu (šlo o set s kl. MS 800) a po prebudení PC zo spánku koliesko posúvalo stránky viac než pred prebudením. Napr. celú stránku, predtým cca 10-20%. Teraz mám MS 1000 novšieho typu (s MS 850) a aj tá robíto isté. Stretol sa s tým niekto? Nastavené to mám o "viac riadkov. Nastavil som na posunutie o celú stránku - je to OK. Nastavil som na posunutie o 2 riadky, dôjde k posunutie o 50% stránky. Po nastavení na 1 riadok dôjde k posunutiu asi o 25%. Dá sa takto fungovať, ale po reštarte koliesko bude posúvať stránku o 1 riadok a to nechcem. Existuje riešenie?

Odpovědi na otázku

Zdravim tezko rict s timto radit je tezke ma to ovladaci menu nebo podpurny soft?

Asi pomohlo. Nastavil som posuv o 5 riadkov, ale už neposúva o pol stránky. Zatiaľ... Nenapadlo ma, že MS má na myš svoj ovládací SW o to viac, že OS je tiež od MS. Dík.