» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po poslední aktualizaci W10 nefunguje pořádně Start a další

Zdravím,po poslední aktualizaci W10 se výrazně zpomalil počítač, jednou se objevila BSOD. Na kliknutí, ani stisknutí W tlačítka se neotevře nabídka Start. V liště, na místě, kde byla ikona Storu je prázdné místo, které nereaguje na kliknutí ani pravým tlačítkem. V Oznámeních visí následující chyba http://www.tiikoni.com/tis/view/Poraďte prosím

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi verzi OS.Chyby se nekopírují v obrázku, ale v textu z Admin logu!Instaloval jsi nějaký "čistič"/tweak?Co s tím?Boot ze záchranného média -> Obnovit zdravý stav OS ze zálohy.

Windows 10 EnterpriseTak docela nevím, co je admin log :DNeinstaloval jsem nic nového

Edice Enterprise => profi LAN => svěř to svému správci výpočetní techniky.Admin log => viz FAQ.Btw:Když se někdo ptá na verzi, zajímá ho především 32|64-bit, ne obchodní název OS.

64-bit :)

Zkusit opravit z instalačního media. Předpokládám že ty Entrprejsy jsou origo.

Jsou, našel jsem návod na opravu, tak to zkouším, když to jinak nepůjdu, udělám to takhle