» Poradna » Ostatní

Po pádu na zem nenabíhá pc

Zdravim, dnes mi spadnutí můj stolní počítač na zem. Počítač se zapne ale nenabíhá co mám delať? //Upřesněn titulek a opraven překlep.//

Odpovědi na otázku

Nenabiha omlouvám se . Opravil mi to mobil.

Stolní počítač byl na stole .. a pak spadl na zem..???Hele, já mám stolní počítač a skříň mám na podlaze.. A co je to za skříň..???.. velká bedna..???Pokud tam máš nasazený na CPU masivní chladič, tak mohl naprdnout desku. Zrovna tak je otázkou, jaký mohl nastat karambol se zdrojem.. další mě napadá, že se mohly uvolnit paměti RAM.. zrovna tak uvolněné kabely.. Chce to zkrátka provést kompletní kontrolu vnitřku.. Co jiného, že..???