» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po opravne instalaci nelze se prihlasit do win xp home msfeedssync.exe

Zdravim, mel jsem zavirovany PC od policie, po uspesnem odstraneni jsem chtel PC opravit za pomoci instalacniho CD kde pri instalaci jsem zadal ze chci system opravit. Vse probehlo jako normalne jen pri spusteni PC to po me chce abych aktivoval Windows, muzu si vybrat ano nebo ne, kdyz vyberu "ne" dostanu se do prihlasovaci obrazovky s vyberem uzivatelu, kdyz vyberu ano zobrazi se pouze cista plocha a nic nefunguje. Po nejake dobe se zobrazi chyba "msfeedssync.exe application error user32.dll". Opakuje se cca kazdych 5-15 minut kdyz to necham zapnute. Pak to muzu akorat na tvrdo vypnout.Problem chybove hlasky je dle strycka googlu v doplncich IE a RSS ctecce, ale kdyz na tom PC nic, ani nouzovy rezim nespustim tak to proste neopravim. Pres bootovaci CD se sice dostanu k prikazovemu radku, ale zmenit nastaveni IE nejde.Opakovana oprava instalace WIN taky nepomohla. Hadam, ze je problem v tom, ze se po prihlaseni chteji WIN aktivovat, a potrebuji k tomu IE, ale ten je tou opravnou instalaci nejspise ve verzi 6 a nejak nelze spustit bez doplnku.Prosim, slo by to nejak opravit?Diky

Odpovědi na otázku

Instaluj OS znova, čistě. Místo dotazu už to mohlo být.

Na 99% nebyl ten vir odstranen.A ted uz opravdu neni jina moznost - naformatovat systemovy oddil a instalovat OS zgruntu.