» Poradna » Notebooky

Po odpojeni sluchatek nefunguji reproduktory

po odpojení sluchátek 3,5 z notebooku, nefunguji reproduktory. v nastaveni ZVUK jsou videt ale pri testu zvuku neni nic slyset. po opetovnem zapojeni v sluchatkach zvuk je .. :/ co s tím?díky

Odpovědi na otázku

normalni sluchatko 3,5 ze Sony Playstation..

Zkusit restart notebooku.

Restart mu asi nepomůže. Mě to dělají W10 také a musím vždy reproduktory nastavit znovu jako výchozí zařízení a naopak.

Nabootovat z flešky linux. 1. Pokud tam tato závada nebude, jedná se o SW záležitost (zřejmě driver zvukovky). Stáhni a nainstaluj ze stránek výrobce. Zakaž (ve windows) autom. aktualizace driverů, nebo se bude situace opakovat.2. Pokud to bude v linuxu stejné, máš HW problém >> servis.