» Poradna » Mobily

Po obnovení tovar. nastavení mi z mobilu úplně zmizel obchod play nevíte co s tím

Obnovil jsem si tovární nastavení a úplně mi z mobilu zmizel obchod play v mém mobilu neni nikde ani zmíňka o obchodu play a nenašel jsem žádné stránky kde to stáhnout nebo tak něco nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Připoj se přes prohlížeč na stránky Google a od tam si nainstaluj ten obchod znova. Jestli jsi tam už byl přihlášen,tak si tvé zařízení pamatuje.

Obchod Play se nedá nainstalovat jako běžná aplikace...

Jde to i z PC. Použij stejné údaje co jsi zadal do toho Google Play. Funguje to i tak.

A jako typ mobilu si máme vyvěštit?

Obnovení do továrního nastavení, by nemělo odstranit aplikace, které byly nainstalovány od výrobce a mezi ně, patří i Google Play, protože ten se nedá nainstalovat klasicky, tak jak se instalují aplikace. Díval jsi se nastavení Androda/aplikace, jestli tam Google Play je napsaný?Napsat značku mobilu(ne jen Huawei či Xiaomi, ale konkrétně Huawei P10 či Xiami Mi A2...