» Poradna » Ostatní

Po nové aktualizaci musical.ly mi nejde streamovat jak to teď funguje?

Chci se zeptat, jak se přes novou aktualizaci musical.ly streamuje,protože přes livel.ly už to nejde

Odpovědi na otázku

Taky to nevím a před aktualizací sem to neskoušela

Ahoj.Musíte mít alespoň 1000k odběratelů, následně Vám příjde povolení od tiktoku a dále kliknete na +(Domovská stránka). A úplně dole vpravo pod kolečkem je live. Dál si myslím poradíte😁

Moji sestřenici to nejde

Nejde mi streamovat nemam to tam sem smutny

Já mám 1802 odběratelů a nejde mi to

Já mä 1000 odběratelů a nejde mi stream

MAM 1000A NEJDE MI STREAMOVAT NAMAMM TO TA TAM 😧😭😭😭

Ale já mám 1000 odbératelů a nejd3 mi stream

Mam 5k sledujicich a nejde mi to

Chci se zeptat jak se streamu je na tik toku

Dobrý den, mám 1K na tik toku. Kdy mám očekávat zprávu že mohu živě streamovat na tik toku? Děkuji

Hele jestli máš už 1k tak by ti to mělo už jít, mě to šlo druhý den ráno... ale pak mě zablokovalo😑

Mohu se zeptat proč mi nejste stream když mám 1000 folow a nejde mi to?!

Prosím zapnete mi to

Jde vysilat přes tik tok i když nemám tisíc follow?

Ne nejde

Nejde mi stream na Tik Toku i když mám 1000 fans zapněte mi to prosím

Nejde mi střelám na tik toku i když mám 1000 fans prosím zapnete mi to mohu jméno na tik toku tik_tok_laralove dekuji

Prosím taky mi to zapněte mám 1200flw a nejde mi stream :(

Zapněte mi live mám 1233folow a nic prosím 😭😭😭😭😭😭

Ahoj mam tak pres 1000FLW a porad po tidnu cekani mi to nefunguje stream muzete mi to poslat dekuji

Dobrý den, už mám 1003 sledujicich a pořád mi nejde dělat live. Poradí mi prosím někdo?

Jede mi točit live diš vi jedu na tiktok zmáčknu dole ve potřetí křížek pak dole mam video Story templates ale live tam není jak nato ?