» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po nedokoncenem stahovani nelze spustit win10

Stahoval jsem neco na uloz.to a nechal pocitac bezet. Potom co sem se asi po hodine vratil byla obrazovka cerna a kdyz jsem pohnul mysi nebo zmacknul klavesu klavesnice se rozsvitila ale monitor nereagoval. Rozhodl jsem se tedy pocitac fyzicky vypnout ale nasledne vzdy zamrzl... Po nekolika dalsich fyzickych vypnuti a zapnuti se spustila diagnostika problemu. U hw neni problem takze jsem pres nouzove nastaveni zkousel restartovat, odstranit potize branici ve spusteni windows a nasledne obnovit system do bodu pred instalaci jedne nepotřebné aplikace pred par dny (dokumenty vsak takto nelze ovlivnit) ale pokazde system zamrzl... Prosim o pomoc nechci davat pc do tovarniho nastaveni. Prijde mi to jako absurdni ze se windows nedokaze vyporadat s takovym problemem...

Odpovědi na otázku

Takze "Stahoval jsem neco na uloz.to" = semeniste skodnej.Obnov system zo zalohy, ktoru urcite mas.

Vyčerpal jsi všechny možnosti.. Na tovární nastavení zapomeň, neboť prostě taková blbost tak jako tak selže.. Zálohu systému/ disku samozřejmě nemáš.. Alespoň vidíš, jak jsi hloupej. Teď bys zavedl zálohu a měl bys za pár minut počítač opět normálně funkční.. i kdyby ta obnova ze zálohy trvala o něco déle dle objemu dat systémového disku v době vytvořené zálohy.. Takže tě čeká přeinstalace systému.. Není to taková tragédie, pokud si s přeinstalací umíš poradit.. Nic na tom není, pokud jde o systém Windows 10..

Zkus ještě jiný, starší bod obnovy , a když to nepomůže, čistá instalace sytému. Případně si schovej někam data, ať o ně nepřijdeš.

Logicky ked vypinas PC natvrdo power buttono tak musis ratat s tym, ze je mozne, ze prides o funkcnost OS. Ani srnka netusi, co si kde kedy Windows zapisuje na ake miesta, takze tam proste treba ratat s tym, ze sa prebudit nemusi.Zalohovat, zalohovat zalohovat

Najdi si bod obnovení vytvořený systémem a to buď přes F8 nebo z instalačního DVD nebo USB.