» Poradna » Notebooky

Po navrácení z W 10 zpět na 8.1, se mi zobrazuje okno s chybou AsusTPCenter.exe

Zdravím. Včera jsem se rozhodla pro upgrade win 10. Ale kvůli přeskakování kurzoru a celkove neschopnosti pracovat s touchpadem a zpomaleni chodu ntb, jsem se rozhodla prevest ntb zpět do továrního nastavení k systému W 8.1. Po celkovém restartu, co se ntb nainstaloval zpět, mi porad vyskakuje okno AsusTPCenter - systémová chyba. Vyloženě okno vpadá takto: http://img16.rajce.idnes.cz/d1602/10/10934/10934925_d... I při vypínání ntb zacne tabulka blikat, ze mi to prodlužuje i vypínání pc. Nebyli mi schopní poradit na Asus podpoře. Jen mi pán řekl, at pc vypnu a zapnu a hned mačkám F9, ale to vůbec nereagovalo, dál semnou telefonát ukončil. Mám pocit, že porad cast win 10 se mi v ntb schovává :-\Instalační CD systému k ntb nemam, protože byly již předinstalovány.Konkrétně se jedná o model: ASUS X200MA - KX733BZa veškerý rady, odkazy a návody budu moc ráda!S pozdravem Zdenka.

Odpovědi na otázku

Asustpcenter.exe je typem souboru EXE, který je spojen s ASUS Smart Gesture vytvořeným ASUSTeK Computer, Inc. pro operační systém Windows 8.Stáhni si ze stránek asusu instalátor pro driver ASUS Smart Gesture,a nainstaluj si ho.

když si si koupila notebook tak si neudělala zálohu systému a aplikací nový notebook tě na to upozorňuje.

Nemáš zálohu = musíš přeinstalovat. Instalačku si stáhni zdehttps://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... O klíč se starat nemusíš, máš ho v biosu.