» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po nastartování WIN10 krátký black screen

Dobrý den, Mám problém, nedávno se mi zaviroval počítač, takže jsem musel WIN reinstalovat, nefungoval mi "návrat do továrního nastavení" tak jsem musel nabootovat WIN8.1 z mého CD a poté WIN10. Od té doby mám vždy po zapnutí PC chvilku normální plochu a poté tak 10-15 vteřin blackscreen. Všechny ovladače mám nainstalované, vše co mě napadlo jsem zkusil, takže už nevím co s tím, není to tak strašné, ale při nejmenším otravné. Kdyby se někdo náhodou ptal, tak můj HW je : NVIDIA GTX 750 TiIntel Core i5-4460 - 3,2 GHz8 GRAM 1666Hzwdc wd10ezex - Disk

Odpovědi na otázku

Nějak nedokážu pochopit proč jsi nabootoval W8.1 a poté W10.. ???Nechtěl bys upřesnit, cos to prováděl za akce..???Když tedy přeinstalace systému, tak zvolit takový systém, který tam bude jako finální.. Jaký tam byl původně systém a jaký systém se ti zaviroval, že ses rozhodl pro prapodivnou přeinstalaci.. ???A co to tovární nastavení.. ??? Máš na mysli tu hovadinu ve Win 10..??? Nebo máš na mysli tovární zálohu, kterou mají notebooky od výrobce..??? Jde o notebook.. nebo stolní PC..???

Hele, měl jsem zavirovaný PC, nešlo mi vlést do nastavení win10 atd, když jsem to chtěl uvést do "továrního nastavení" tak se mi to seklo, poté jsem to zkusil přes nouzový režim, to se povedlo ale když se to dokončilo a restartovalo se to, napsalo mi to že nový OS nebyl nalezen -> nabootoval jsem WIN 8.1, nemám totiž CD od win10 -> nabootoval jsem to WIN8.1 fungoval, chtěl jsem ovšem win10 -> updatoval jsem ho a od té doby mi to hází ten krátký black screen

Nainstaluj tam rovnou Win 10Aktivace Win 10 proběhne automaticky.. Win 10 si stáhni tímto nástrojem:https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downl... Stáhne si tak origo ISO Win 10 ze serverů MS Tady máš nástroj Rufus, kterým to ISO dostaneš na flešku:https://rufus.akeo.ie/downloads/rufus-2.11.exe

Nemyslím si, že to je WIN10, aktualizaci na Win10 jsem stahoval z jejich stránech officiálně, takže se mi teď zas nechce přijít o všechny data přeinstalací.

A jde o stolní PC

Jo, nějak jsem přehlídnul HW.... Jde o stolní PC.. Takže šlo o hovadské tovární nastavení ve Win 10..