» Poradna » Programy

Po najetí Windows monitor nefunguje

Chtěl jsem z noťase pouštět prezentaci na projektor, ale nic se nedělo. Tak jsem si zkusil pohrát s nastavením na dva monitory, pak restart a nic. Po nabootování se objeví logo Win a monitor zčerná nic nevidím, Windows XP najedou, ale já už nic nevidím, proto s tím dál nemohu hnout. Dá se stím něco udělat? Nějaká finta? Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

Nouzový režim a bod obnovení?

Ani v nouzovém režimu ani při přepnutí Fn (externí monitor) obrazovka černá, vidím pouze do Bios a pak úvodní logo Win XP.

Sumo,

Nechcem tu byt za debila, ale riesil som nieco podobne, ked mi na IBM notbook odisla zakladovka (este som to len tusil) a technik na helpe sa ma pokusal presvedcit, ze som menil nastavenia monitora a mam zapnuty externy monitor: vyskusaj FN + ta klavesa s obrazovkou, jemne do nej tuknut = prepnut rezim alebo pripoj externy monitor a mal by si vidiet obraz, inac si v ...

v nouzovem rezimu zkuste projit nastaveni monitoru a graficke karty. Ja mel podobny problem na desktopu, zle jsem si nastavil PC pri prohlizeni filmu na televizi a uz to bylo. Vyresil jsem to sice tak ze jsem nastavoval PC ale "cumel" jsem na televizor a nabehlo to