» Poradna » Ostatní

Po nabootovaní z média nastane problém

Zdravim, uz dlhsie mam takyto problem.Pred cca. 2 mesiacmi som robil update v Ubuntu. Pocas neho mi zahadne zhasla obrazovka a stichol "pc". Bral som to v pohode,, vsak vyvojarska verzia. O mesiac neskor som isiel z usb nahodit novsi build, pocas instalacie( asi po 5 min.) sa stalo to iste, cierna obrazovka ( no input) a pc stichol. Tak som si obkecal, ze okej,, asi cosi zle, pockam na final build. Avsak tu sa zacali problemy, nech som chcel pri starte nabootovat ubuntu 13.04, 12.04, 12.10. Debian, Mint.. stale sa dialo to iste- po nabootovani, asi 5-8 minut v live prostredi mi to padlo rovnakym sposobom. Skusal som nabootovat aj windows a stalo sa to iste. Preto som flashol bios, ci cez live prostredie skusal pouzit boot-repair aj s obnovenim MBR. Nic nepomohlo, pritom nainstalovany operacny system Ubuntu 13.04 mi ide v poriadku. Deje sa to len po nabootovani z media( a je jedno, ci to bolo z usb portu, alebo z dvd mechaniky) Nejake rady, prosim?

Odpovědi na otázku

No, napsal jsi toho dost.Ale stejně nechápu o čem vlastně mluvíš.Asi je nás takových víc a tak ti asi těžko někdo poradí, pokud se nezeptáš nějak srozumitelně a s poskytnutím podstatných informací.

V skratke: Ked strcim do pc USB, CD s operacnym systemom ( linux, windows) po 5-10 minutach nabootovania alebo kludne aj instalacie mi zhasne monitor a pc stichne.

1) Viry2) Teploty3) Zdroj4) PamětiCo už jsi otestoval?

1.) pracujem len na Linuxe, viry vylucujem, BIOS som flashol novsi.2.) Teploty su v norme ( robi to len pri bootovani, v systeme pri vacsej zatazi funguje normalne)3.) Taktiez by som nechapal fungovanie v normalnej zatazi pri nainstalovanom OS.4. Taktiez, zataz RAM v beziacom nainstalovanom systeme v poriadku.

HW problém. S Linuxem dělám roky, i s Ubuntu, a bez jediného problému. Přeci jen jde o bezpaéčný a stabilní systém.

reinstaluj wondows