» Poradna » Počítačové sítě

Po na nastavení routeru wifi funguje, ale jen do chvíle kdy se neodpojím

Dobrý den, mám menší problém. Doma jsem si vyresetoval router protože jsem se do něj nemohl dostat. Podle smlouvy jsem zjistil, že jsem připojen přes Statickou IP, kterou jsem zvolil a vyplnil. Technik do smlouvy zřejmě vyplnil špatnou IP adresu. DNa chatě mám stejného poskytovatele takže jsem se podíval a zkusil opsat. Vše fungovalo do té doby kdy jsem se od Wifi odpojil. Pokud připojím do WAN portu a změním na Dynamickou vše funguje.Díky za radu! :)

Odpovědi na otázku

To jsem nevěděl. Dík za informaci! :)

Neděkuj za radu před tím než ze zeptáš. Pak vypadáš jako kretén.Ale jestli chceš radu tak buď nastav dynamickou ip se kterou ti to funguje a nebo s tím obtěžuj tvého poskytovatele, jen on ti může poradit jak to nastavit aby to s jeho sítí fungovalo korektně.

Dobře, pokusím se ho kontaktovat. Díky :)