» Poradna » Mobily

Po loupání ořechů mě Samsung nerozeznává otisk prstu a nelze mi odemknout.

Dobrý den, mohl by mne někdo poradit? Loupala jsem velké množství ořechů a teď mě nelze odemknout mobil Samsung. Čtečka nepoznává můj otisk a hlásí mi to, že další pokus mám zopakovat nejdřív po minutě a každým neúspěšným přečtení otisku se interval prodlužuje. Teď už mám čekat půl hodiny. Mám strach to znovu zkusit, aby se nějak nezablokoval úplně. Heslo znám, ale to mi vůbec nenabízí. Jakmile po čekací době se dotknu tlačítka tak hned skočí další čekací doba.

Odpovědi na otázku

Takže žádný z kroků doporučených výrobcem nepomohl?http://www.samsung.com/us/support/answer/ANS0004...

To jsou tyhle super vychytavky. Nejaka oderka nebo skrabnuti a uz to nefunguje (znamy si to taky nenechal vymluvit a po sichte ve fabrice mi dal zapravdu).

super by bylo jištění třemi jinými částmi těla nebo dna, nemyšleno tím nemoc dnaProto by mě ani nenapadlo použít takový pistup

slabý návod, albi dal jistě lepšíhttp://www.samsung.com/cz/support/skp/FAQ/1045422

ty kráso, tak na tohle asi mistři při vývoji nepomysleli, samotnou by mě to nenapadlo. Jak jste to vyřešila nakonec?

Určite je v návodě, že zašpiněný prst nebere. Já, jako čidlo, bych se domníval, že mobil zkouší odemknout afričan. Mně chtěl bytový podnik namontovat chytrou záchodovou desku. To by byla sranda

A co swypnutim vyvolat možnost zadání hesla? To si zkoušela? Určitě je tam právě pro tyhle případy k dispozici.

Výhodou na iPhone je to, že po 5x nesprávnom zadaní požaduje PIN. U Samsungu si treba zvykať, že to už neodomkneš.

co to je za kravinu? já teda svůj samsung můžu odemčít otiskem, ale klidně i pinem ... takže přestat myslet na kraviny, potánout za zámeček a voilá ... numerická klávesnice ... k čemu tam ta mrška asi je?

A Samsunga jsi v ruce měl? Tam to jde hned napoprvé.

Když nebere otisk prstu tak použij heslo. Ale neporadím ti jak ho tam zadat, samsung nemám.

Je blbost, aby nešel telefon odemknout jinak než otiskem prstu. To mi neříkejte.

Ja sa pokusim poradit a neriesit kraviny. Na prihlasenie pouzite PIN a nie odtlacok prsta(ak uz bolo poradene).Pokial si PIN nepamatate, tak treba "opravit" prst alebo factory reset.

Příště používat na ořechy louskáček.

špatně, je vidět že neznáš stromy a jejich plody. Louskáček je navlouskání pbalú zbavených většinou ještě zelených, se to klátí aby to smradi nepokradli, dycky ránu posbirat cizí to by se hodiloLouskání je docela něco jínéhoJdi kokrhat a nějaké ořechy či kaštany si ze stromu natrhat

lol... ona bude mít hnědé prsty od zelených "slupek" ořechů - to bych chtěl vidět jak je sundaváš louskáčkem :)

ok za upřesnění ve zkratce, já to drobet zmagořil psaním v mobilu.

Chtěl bych vidět, jak louskáčkem louskáš vlašské ořechy ve slupce.

nevíte, jak to funguje, když máte lupénku ?

Funguje to tak, že s sebou nosíš alginátový otisk prstu pořízený během remise.

otiskneš hlavičku píndíka

Raz jsem nastavoval foták v mobilu ja jemné písknutí a co čert nechtěl šel cizí pes a štěknul. A bylo foto.Ale šlo to změnit asi deset pokusů štěknout jak on A už žádné takové jištění.

Heslo vám to vůbec nenabízí tak stači přejet po displeji a naťukat hwslo že?

*heslo