Po kontrole flash disku ESET32 jsou sobory a adresáře nečitelné

Po kontrole flash disku programem jsou ze souborů a adresářů jen nečitelné soubory (nečitelné znaky v názvu) prosím o radu na nějaký způsob nebo prográmek klidně i placený který by pomohl.

Odpovědi na otázku

Nejlepší je elektroodpad!

Flash disk slouží jen jako pro dočasné přenášení souborů, které nelze přenést po síti. Pro trvalé ukládání dokumentů je to médium naprosto nevhodné, protože nespolehlivé.Co s tím?1) Vadný flash disk svěřit do sběrného dvora.2) Pořídit nový.

Mal ste tam len malvér, to a neoplatí obnovovať.

Zdravím fleška není moje majitel na ní mněl dokument na kterém žeprej pracoval týden a nikde jinde to uložené nemá :D

Hm to má blbý. A vy jste byl u toho když to ten Eset kontroloval ? Pokud ne tak v takovém případě bych mu nevěřil ani to že tam ten dokument byl.Bůh ví c s tím prováděl a jestli tam nejsou nějaké breberky.

je to tak trošku můj nadřízený a chvilku předtím jsem mu tam byl instalovat toho NODa :D asi blbá schoda náhod :D

V tom případě Vás lituji, ale asi Vám nezbývá nic jiného než mu to "politicky " vysvětlit.

Ještě mne napadá on tam neměl žádný antivir?Je možné že měl ten komp nebo usb flash disk zavšivený a Eset to nprostě vyčistil.

Existuje malware, ktory subory a adresare presunie do skryteho adresara s nazvom " " a povodne nahradi samotnym malwarom (myslim, ze lnk), ktore okrem vykonania skodliveho kodu spustia, resp. otvoria aj povodny subor. Odporucal by som vyskusat suborovy manazer, ktory standardne zobrazuje skryte a systemove subory a adresare (napr. FAR manager).

............a pak to strčil do nějakého zavirovaného počítače.................

nemas pouzivat antivir, tenhle umele vytvorenej pocit nebezpeci je strasny zlo