» Poradna » Web a internet

Po každém zapnutí PC se mi otevře nějaký odkaz. Jak to odstraním?

Ahoj, po kazdem zapnuti pc se mi otevre jeden odkaz. Ve slozce Po spusteni nic neni a Malwerbytes taky nic nevyresil. Kdyz jsem zadal odkaz do startu, tak se nasel soubor chrome, ale nejde smazat, jen otevrit a otevrit umisteni souboru. Po otevreni umisteni souboru se zapne explorer a vyhledavac (vychozi prohlizec mam chrome). Co muzu delat? Dekuju za rady.//Upraven nicneříkající titulek.//

Odpovědi na otázku

Odkaz sem můžu připsat, pokud bude potřeba. Je to adfly, které přesměruje jinam.

vyskusaj spravit dalsie konto a po restarte sa prihlas do toho noveho. Zistis tak, ci sa ten subor spusta iba v tvojom uzivatelovi alebo niekde hlbsie vo windowse. Takto na dialku je tazke radit, kedze je viac miest, kde to moze byt zadane.

Vyreseno. URL oteviral soubor updateSteam.bat, ktery je doopravdy umisten v Po spusteni. Nechapu, proc jsem ho tam predtim nenasel. K vyreseni pomohlo tohle: https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/all/a...

Pro uplnost, kdyby nekdo hledal reseni podle odkazu - ***SPAM***//Nedávejte sem odkazy na spamy.//