» Poradna » Notebooky

Po instalaci W10 nejde VGA výstup ani int. kamera

Lenovo T410i.Po instalaci Win10 mi nejde výstup na externí monitor, a nenajde ani kameru.Můžete někdo poradit? Dík.

Odpovědi na otázku

Ovladace sme stiahli zo stranok vyrobcu a spravne nainstalovali?(napriklad driver na VGA alebo tu Integrovanu kameru + samozrejme vsetky ostatne)

Ovladače pro Win 10, VGA jsem nainstaloval- stále nefungujeKamera hlásí chybu 0xA00F4244(0xC00D36D5)

Ze by to bylo tim, ze T410 neni podporovana? Staci se podivat na stranky Lenova.