Po instalaci nove graficke karty, pomalý PC

Zdravím,popíšu problém, prvně ale zakladní info o tom co jsem měl:procesor: AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor 3.40GHzZákladní deska: Asus M5A97 ProGrafická karta: Radeon HD6900Ram: 2x4GB Kingston Hyper BluZdroj: 600wHDD:500GBWindows 10 64-bitTakže, mám tuto sestavu na hraní her, vše šlapalo ok, hraju hlavne CS:GO ale i jiné hry. Skyrim a Fallout 4 jsem rozjel na full a žádný sekání nebo tak. Koupil jsem si ale na Steamu GTA V a rozjel jsem to jen na minimum a sekalo se to, tak jsem koupil ramky 2x4GB a stejný problém, tak jsem si pořídil kartu rx480 8GB. Rozjel jsem hru v docela slušné kvalitě ale stále ne na full, jsou tam možnosti nastavení MSAA, max můžu dát 2x, při dalších možnostech 4x a 8x se to seká hodně. Nicméně, větší problém je, že se mi začal sekat komp už jen při běžném prohlížení internetu. Mám třeba puštěný internet rádio a při otevírání dalších stránek v prohlížeči se to seká tak jednorázově, CPU při tom skáče na 100%. Dal jsem do pc staré ramky, celkem už mám 12GB, GTA ale čerpá jen paměť z GPU, nevím proč. Předem píšu, že nejsem moc znalej, tak prosím, žádnej hate.:) Zkoušel jsem různé programy na update ovládačů, třeba driver toolkit, něco to našlo a vše updatovalo ale furt nic, dále nějaké programy na opravu registru, stále nic. Dále Malwarebytes, něco to našlo, odstranilo + Avast. Furt stejný problém, seká se mi komp jen při prohlížení Webu, a CS:GO mám ping 8 a seká se to stejně. Tak mě napadá jestli ta grafárna neladí moc s ostatními komponenty, hodně lidí psalo na jiných fórech o zdroji ale na krabici píše min 500w, mám 600w zdroj. Poraďte prosím, děkuju:)))

Odpovědi na otázku

Driver toolkit a pod. tunitka by som neskúšal. Ktovie čo do OS naťahajú. GTA určite nečerpá pamäť len z GK. 1. čo ukazuje správca zariadení? (devmgmt.msc)2. vyťažuje niečo CPU na 100%? Pozri správcu úloh3. nahoď HBCD/miniXP a otestuj HDD cez checkdisk (je v ponuke Start) aj cez HDtune rýchlosť (nemala by padať, ale postupne klesať)4. BTW, ktorá presne HD 6900 to je?5. aký 600W zdroj? Dúfam, že nemáš HD 6990 a zdroj čifkek6. čo virusy? Skúsil si MBAM, eset online scanner a MS malicious?

1. Device Manager ok2. Běžné věci, co dříve nedělali problém: Comodo dragon, Task manager, Avast, Steam3. Moc tomu nerozumim, nejsem zas tak znalej, pres cmd jsem zkusil chkdsk a nic jako spatnyho.4. Celou dobu mě to dělalo starost taky, jak to zjistim? protože po instalaci mi to ukazovalo vzdy 69005. Musel bych to rozebrat znova, na stitku pise total power 600w, klidne to rozeberu znova, jestli je to dulezite.6. avast + malwarebytes neco naslo, vse jsem poodstranoval, pred tim jsem mel win 7 vse fungovalo ale opravdu to zacalo az po vymene karty, je neco s cim ta karta neladi? nebo to je softwarova chyba?

1. žiadne otázniky?2. Task man robí problémy?3. chdsk nestačí. Musíš napísať chkdsk c: /f /x a bude chcieť reštart. HBCD je niekoľko operačných OS na 1 CD, vrátane miniXP (síce osekaný na kosť, ale dá sa v ňom spustiť kadečo, aj HDtune)4. spusť gpu-z5. stačí takéto označenie6. z akej GK si prechádzal? A radí sa odinštalovať staré ovládače a až potom vymeniť GK. Ak si mal virusy, OS nemusí byť spešl zdravý. Zálohu nemáš, že?

Si přečti tohle http://www.zive.cz/poradna/zasekavani-pc-her... Rady co jsou tam lze přenést na tebe. Jinak ohledně GTA V a tvé sestavy...já ho hrál na FHD s 2xMSAA...s trochou horší 970....ale trávu to chce dát na normál a Post Fx jsem měl taky hodně snížený.

Jo ještě dodám, že v GTA V tě limituje CPU.

 | ChromeOS Chrome 53.0.2785.81

tipujem to na zdrojAk to je lc ec alebo cosi podobne...

možná se ti hřeje CPU, phenom ii musí být pod 60C v zátěži

Už jsem se setkal, že byl uvolněný chladič.