» Poradna » Web a internet

Po instalaci driveru ke grafice se zpomalí internet

Zdravím,na stolním PC DELL jsem namontoval grafiku konkrétně HD5450 512mb, systém ji přijal (win7) ale pouze s nesmyslným rozlišením, proto jsem stáhl a nainstaloval originál driver ke grafice. Grafika jede páradně, rozlišení v pořádku, jenže, po instalaci driverů ke grafice se zoufale omezí internte, v praxi asi tak že dám načíst stráku a můžu si jít udělat kafe než se načte. Dělá to opravdu ovladač grafiky, protože když tam grafiku nechám a jen odistaluju ovladač, vše se vrátí do normálu a internet jede jak má. Nějaké nápady jak zvítězit na ovladači abych měl normální rozlišení a nemělo to vliv na funkci čehokoliv?

Odpovědi na otázku

Prehistorický VGA na bázi HD545 není žádný trhač asfaltu. Jak funguje tenhle VGA v jiném PC?Nepoužíváš náhodou Chromáka se zapnutou akcelerací GPU?Pokud ano:jak pracují jiné prohlížeče, které nepoužívají jádro Chromium?

Děkuji za reakci, ano, není to žádná hyper grafika, ale zase nepotřebuju to na hry, takže stačí. V jiném PC s AMD jede bez problémů, jiné prohlížeče - opera, firefox, IE, se taktéž zpomalí. Hned jak driver odinstaluju a nechám tam "win" driver tak to jede normálně, jen to rozlišení je děs běs.

Jestli je to značkový PC, nebyl to dobrý nápad: značkové PC nejsou stavebnice.Co s tím?Vrať ho do původního originálního stavu.

No, stavebnice... každý PC je stavebnice, navíc toto je už postavené a krom bedny není dell nic, mám tam svůj zdroj, svojí desku, k tomu CPU ram atd... celé jsem si to stavěl sám, od dellu byla pěkná levná skříň, takže stavebnice to je

Skús stiahnuť a nainštalovať iný (starší) ovladač pre HD5450. Zo skúsenosti viem, že tie "najnovšie", hoci aj podporujú túto grafiku, nemusia korektne pracovať. Hľadaj a nainštaluj tú najnižšiu verziu, ktorá je pre W7. Najoptimálnejšie je zohnať verziu, ktorá bola dodaná na CD priloženom k tejto grafike.

To je dobrý nápad, zkusím a uvidím co to provede.

Děkuji všem, ani 100letý driver nepomohl a výsledek stejný, hold grafika si nerozumí se sestavou, dal jsme jinou grafiku a vše jede jak má. Děkuji všem za příspěvky.