» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po cisteni pc nelze nacist windows aero.

Pred chvili jsem vzal pc a vyfoukal ho kompresorem protoze v nem byl prach. Pak jsem ho vzal zpatky domu zapojil a vyskocilo upozorneni ze se nelze pripojit k oznamovaci sluzbe udalosti systemu. Aero nefunguje a nejde mi ho zvolit. Spravce oken plochy je zakazan. Dekuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

@Cipisek:"... vyfoukal ho kompresorem ..."...To ti zrejme vôbec neprišlo na um, že:1. kompresor vytvára priveľký "víchor", ktorý môže niektoré súčiastky uvoľniť (od čias používania bezolovnatých pájok sa výrazne zvýšil podiel tzv. "studených spojov", nakoľko tieto pájky majú podstatne vyšší bod topenia ako olovnaté pájky - pri takýchto pájkach môže dôjsť ku studenému spoju alebo ku zničeniu súčiastky - takže, touto cestou "ďakujem" neznalým debilom v EÚ, že zakázali niekoľkonásobne spoľahlivejšie olovnaté pájky a podporili vyššiu zmätkovitosť vo výrobe IT).2. ak si použil kompresor používaný v autodielni - môžem Ti pogratulovať ku zaneseniu rôznych, možno aj agresívnych, čiastočiek na plošné spoje, ktorými sa dorazila skaza spôsobená tým "víchorom" kompresora