Po CHKDSK nefunguje druhý disk

mám v PC dva disky C a D. na C je windows XP. nedávno mě windows nahlasil chybu nějakého souboru a doporučil, at spustim CHKDSK. spustil sem ho tedy...a od te doby mě nejde disk D, na kterem mam vsechny data(fotky,hudba). v TENTO POCITAC se disk zobrazi, neukazuje to kolik je zaplneno a tak a pise to "D:\neni pristupny v jednotce je nespravna disketa vlozte (poradove cislo diskety: )do jednotky D:\". co s tím? dekuju za radu!

Odpovědi na otázku

K tomu ti řeknu jen jedno,pokud nechceš přijít o všechna data na tom disku,tak si zavolej někoho kdo tomu rozumí a podívá se na to,než aby jsi to řešil sám přes nějakou internetovou poradnu byť by ti radil sebelepší odborník.Tohle totiž není sranda a jedna chyba a máš vymalováno a můžeš ten disk leda tak znovu naformátovat

Problém je v tom, že chdsk je mocný nástroj, který někdy dokáže nabořený file systém zachránit a někdy ho naopak úplně dorazí. Ale vzhledem k tomu že se jedná o datový disk, náprava je snadná. Disk naformátujete a data obnovíte ze zálohy.

Už jsem to tady jednou psal a s "Jirkou" stoprocentní souhlas. Perfektní sluha a hrozný pán - tedy ckhdsk. Velmi opatrně a předem nastudovat parametry.