» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po akutalizaci nejde spustit, ani najít tovární nastavení

Zdravím, dnes se mi při provádění aktualizace na cca 85% procentech restartoval notebook a poté už se windows nespustil správně. Po restartu se mi otevřely možnosti pro obnovení systému. Po kliknutí na Odstranit potíže by se mělo otevřít další okno s možnostmi Obnovení systému do továrního nastavení a Upřesnit možnosti, mě se ale toto okno nezobrazí a rovnou mě to hodí do Upřesnit možnosti. Můžete mi, prosím, někdo poradit, jak se dostat do obnovení továrního nastavení? Díky.

Odpovědi na otázku

Pokud nemáš zálohovaná data, tak nabootuj do nouzáku nebo linux a zazálohu. Potom si udělej instalační flashku -> google -> media creation tool -> vytvořit instalační flashdisk. Dej flashku do noťasu a proveď čistou instalaci tak, že smažeš oddíl se systémem.Popřípadě ze stránek výrobce noťasu postahuj ovladače.Nepoužívej pak čističe ani urychlovače, antivir stačí integrovaný defender a na 99% budeš mít klid i do budoucna.