» Poradna » Programy

Po aktualizaci zatezuje chrome procesor (jednotlive zalozky)

Zdravím,nevím jestli jste se tu nekdo s tímto setkali, ale po aktualizaci, mi každa záložka chrome neumerne zatezuje procesor, takze pri par otevrenych zalozkach mam 100% zatížení procesoru, děla mi to na více počítačich a pěkne me to stve. Zacal to delat az po jedne z poslednich aktualizaci. Nevite nekdo cim by to mohlo byt a zda je nejake reseni? Psal sem i na google forum, ale kloudne a hlavne uzitecne odpovedi sem se tam endockal.

Odpovědi na otázku

Určitě to dělá některý doplněk, nebo máš poškozený svůj profil. Jelikož máš zřejmě nastavenou synchronizaci nastavení přes účet googlu, přenáší se tato chyba na všechny tvoje zařízení. Ze všech prohlížečů se nejprve odhlaš, pak zakaž všechny rozšíření a sleduj jak se to projeví, postupně je po jednom zapínej. Rovněž doporučuji smazat celý profil (vytvoří se automaticky nový). Až závada pomine, zase se přihlaš do účtu. Přeinstalovávat prohlížeč nemá smysl.