» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po aktualizaci Windows 10 nelze spustit nektere soubory *.EXE

Po posledni aktualizaci Win 10 Pro nelze spustit u hry World of Warships mod od Aslain . Je to soubor *.exe . Hlasi to ,ze je odepren pristup. Spoustim to jako Spravce. Diky za radu.

Odpovědi na otázku

A není v tom třeba nějaký crack?!

Fatální bezpečnostní chyba:"Spoustim to jako Spravce"Co s tím?A/ Nouzovka:1) vytvoř pracovní účet s právy skupiny Users a pracuj výhradně v něm;2) nastav korektně ACL pro danou složku a účet.Běžný bezpečný sw nepotřebuje admin práva!B/ Zásadní a čisté systémové řešení:1) instalace OS do čistého SSD podle FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.php2) instalace sw;3) viz A1).

Já to pochopil spíš tak, že normálně to nespustí, jen přes pravý > spustit jako správce. To neznamená, že funguje pod admin účtem (ale moc bych na to nesázel).