» Poradna » Ostatní

Po aktualizaci Win10 blbne klávesnice

Ahoj, po aktualizaci Win10 mi nefunguje klávesnice jako předtím.Přestal mi z části fungovat pravý SHIFTLevý shift napíše vše dobře, ale pravý neumí napsat řadu písmen ASDFGHJKLpokud píšu s pravým tak se nic nepíše. Jsem naučen psát s použitím obouch shiftů, a tohle je teda horrorNevíte co s tím ? Nowngrade to neopravý.

Odpovědi na otázku

Tak to neudělal windows, buchly mi nervy a třisknul jsem s ní, a už to vše funguje :D