» Poradna » Notebooky

Po aktualizaci se počítač nespustí

Zdravím.Potřebuji pomoc se svým notebookem. Začalo to úplně normálně. Dal jsem si vyhledávat aktualizace a našlo mi to aktualizaci na Windows defender a na celkový Windows. Stáhl jsem je a vyžadovaly restart. Po restartu se objevila jen černá obrazovka s nápisem:"Reboot and Select proper Boot deviceor Insert Boot Media in selected Boot device and press any key"Nevíte někdo co to znamená nebo co se má udělat?Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

F8 a dat obnoveni systemu pred tou aktualizaci.

Nope. Jediné co se stane je, že se tam ten text objeví znovu a to se stane u každé klávesy.

Že jsi se už ptalo: https://www.zive.cz/poradna/notebook-se-sam-v... ? Velmi podobné téma, jaká to náhoda.Když tě už nepřepadla myšlenka (Ježíši, to jsem zase neEUovský, chtít po tomto druhu primátů to, co má v pojmenování živočišného druhu!) zkopírovat tu hlášku do překladače a zjistit, že z nějakého důvodu nemá firmware desky z čeho zavést a spustit zavaděč. Buď je poškozený HDD/SSD, nebo je zbořený souborový systém tak, že nejde zavést zavaděč.