» Poradna » Web a internet

Po aktualizaci se nejde připojit do google účtu

Aktualizovala jsem tablet (lenovo yoga) na nový android a od té doby se nelze do tabletu přihlásit a tedy se do něj ani dostat. Přihlášení do google účtu nejde ani při zadání údajů na jiný google účet. Připojení na jiném zařízení však jde bez problémů. Zkoušela jsem i obnovit tovární nastavení a nic. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Servis

Musíš se přihlásit původním účtem!

To jsem právě zkoušela, dokonce několik dní po sobě.

Po nezdařeném pokusu přihlásit se do svého Google účtu je další pokus možný až po 24 hodinách. Několikanásobné pokusy za sebou jsou k ničemu.