» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po aktualizaci KB4051963 ze 30.10.2017 nejdou aplikace ve Start menu.

Zdravím. Po poslední aktualizaci KB4051963 vydané 30.11.2017 ve Windows 10 verze 1709 Fall Creators nejdou některé aplikace ve Start menu.Například Počasí,Phototastic Collage,Microsoft Solitaire Collection ap.Nejprve nešly spustit žádné aplikace a po opravě Nástrojem pro opravu Start menu nejdou tyto tři,ale nevím jestli nenastane problém ještě s dalšími aplikacemi.Sfc/ scannow nenašel chybu.Nešel ani restartovat počítač...?.Odinstaloval jsem aktualizaci,restart je již v pořádku. Prosím o radu.Děkuji Jirka.

Odpovědi na otázku

Též mohu vyslovit obavu, že se v případě této kumulativní aktualizace jedná zas už o další bug (někde se aktualizace nakonec vrací k původnímu stavu (po 20 minutách čekání), někde se po restartu musí zadat heslo 2x atd.atp., přestože registry a syst.soubory vypadají neporušeně). Též bych nespěchal s čistou instalací, která by nemusela vést k vyřešení problému; nad tím ať si poradí v Redmontu...

Zdravím. Již jsem reagoval včera,ale teď si nejsem jist,jestli jsem to odeslal.Takže děkuji za rady,zatím počkám co se bude dít dál a když tak přeinstaluji. Jirka

Zkus aktualizovat aplikace ve Storu.

Aktualizace aplikací ve Storu též nepomohla.Přesto děkuji za radu

taky my nesly aktualizace pomohla

Mal som pod. problém, ale nie s kreatorom. Ani mne sfc nenašlo chybu. Spusť opravu z OS: na flash daj inštalačku a spusť inštalátor. Za 2h máš OS opravený. Zase o tom uvažujem aj ja, lebo mi OS nepripája ISO súbory a sfc zase nenašiel chybu (zrejme nie je chyba v súboroch). Výhoda takého riešenia je v tom, že Ti ostane v OS asi všetko.

Díky.Zřejmě mi nic jiného nezbude.Jirka

a proto,rada ,,držeti se windowsu 7´´

Jojo..Dobrá rada nad zlato..Po další(následující) aktualizaci problém vyřěšen...Děkuji za dobře míněné rady.

U mne vše v pořádku. Že bych měl štěstí?