» Poradna » Notebooky

Po 5 minutách nefunguje internet.

Dobrý den, mám notebook sony vaio pcg-71211m. Mám takový problém, po spuštění počítače a následném bytí na internetu se asi po cca 5 minutách se začne webová stránka načítat ale nenačte se a do toho po chvilce přestane reagovat i počítač. Vše musím řešit vypnutím "natvrdo" protože jinak to nejde. Prosil bych o jakékoliv rady či nápady. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.PS: Je mi teprve 15 a těmhle věcem moc nerozumím, je tedy možné že se špatně ptát. Rád informace dodám bude-li potřeba.

Odpovědi na otázku

Blbá síťovka? Odešla? Nová instalace OS, vir či jiný problém?

Odnes to do servisu. Je to to nejlepší co můžeš udělat, hlavně když tomu nerozumíš.

Neboj, ptáš se docela inteligentně. OS docel slušně loguje, co se spouští, kdy se to spouští apod. Logy najdeš v "Ovládací panely", "Nástroje pro správu". To za prvé.Množství užitečných informací je ve "Správce úloh". To za druhéA za třetí? Velmi pravděpodobně totiž tvůj OS je zaneřáděný. Pokud by byl zaneřáděný tak, že by "lehl", měl bys pádný důvod k n ové instalaci. Jenže tvůj OS je ve stádiu "parchant a prudič", takže tě rozčiluje např. tím, že si ve své režii bude dělat skoro co chce a výpočetní výkon pro tebe se bude blížit k nule. Takovej to je pacholek (ten tvůj OS - prostě to vidím na breberky).Já nepomohu, za chvíli x dnů na ledovci. Jinak tady nalezneš dost inteligentních lidí, kteří ti pomohou (stejně jako lemplů, kteří se pouze budou snažit nepomoci).

Už jednou jsem s tím měl problém ale myslím že mohlo obnovení do nějakého bodu. Ale teď to moc nezabírá.

Zkoušel jsem to i v nouzovém režimu a tam to celkem jde bez problémů.