Po 15 minutách práce s PC se sekne a musím ho vypnout.

Dobrý den mám takový jeden problém. Asi před pěti dny mi nešel zapnout pc na druhý den jsem to zkusil zapnout a najednou to šlo, myslel jsem si, že mám vyhráno, ale opak byl pravdou po zapnutí nějaké hry se mi to po 15 minutách seklo.Další hodinu to zase nešlo zapnout.Po hodině to šlo opět zapnout,ale i když jsem byl jen v prohlížeči a snažil jsem se problém vyřešit po 15 minutách se počítač opět seknul a musel jsem ho vypnout.Nevíte náhodou co by s tím mohlo být ?

Odpovědi na otázku

Pokud je to nějaký starší počítač, tak je toto chování typické právě pro vyschlé kondenzátory na základní desce.

Na základní desku se podívam, ale tu jsem kupoval novou před rokem.

Mám ještě jednu teorii mám jen 350W zdroj mohlo by to být tím původně pc měl integrovanou grafiku, tudíž nebyl zapotřebí nějaký 500W zdroj potom jsem tam přidal grafickou kartu.Myslím,že to může být tím, přeci jenom ten zdroj už je starý 3 až 4 roky a už to prostě nestíhá

Tak už to víc nezapínej, místo malého problému odpálíš něco co už taková maličkost nebude,,, normálně vezmi to PC zajdi do servisu nebo PC shopu a zaplať pár stovek za diagnostiku a tam ti rovnou řeknou co máš dělat a co je špatně ... na názory v chatu se vykašli,,tady ti stejně lidí poradí memtest :)))

Stačí pracovat rychleji a čas, který jsi věnoval sesmolení příspěvku bez řádné interounkce, můžeš využít produktivněji.