» Poradna » Ostatní

Plynulé otáčení na volantu

Ahoj, potřeboval bych poradit. Zakoupil jsem si tento volant https://www.alza.cz/gaming/defender-challenge... při instalaci ovladačů jsem si chtěl zahrát ETS 2, ale zde přišel problém. Otáčení volantu reaguje asi až po 10° a pohyb není vůbec "smooth", prostě po 10° to zatáčí naplno, neumím to moc vysvětlit, proto přiložim screen - https://ctrlv.cz/x2yDmísto toho, aby ta červená čára šla pomalu doleva, tak hned po 10° je to úplně vlevo. Viděl jsem i nějaké gameplaye z tohoto volantu a funguje jim to normálně, proto nevím, zda-li je to tím volantem, nebo to neumím nastavit. Děkuji moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

Na střed se nastavuje několik stupňů deathzone, aby vznikla oblast kde jedeš rovně. To že místo plynulého řízení hned dostaneš plnou výchylu bude přepnutí režimu analog/digitál, podívej se na další záložku.S volantem už jsem dlouho nehrál, snad se nepletu.

trochu varující je ten popis u volantu na alze.. "pro děti" a pak reakce jednoho zákazníka (možná je to tazatel) že volant reaguje skokově a že je nepoužitelný a že reklamace nebyla uznána.. To možná vypadá na vlastnost produktu.. (i když se mi tomu nechce věřit)

Děkuji moc, vůbec jsem si na volantu nevšiml tlačítka ,,mode", který tento problém vyřešil. Opravdu děkuji.