» Poradna » Web a internet

Plus500

Dobrý den začal sem obchdovat na plus500 a chtěl bych se zeptat jestli jim mužu věřit a zaslat jim moje udaje pro vybraní peněz děkuji

Odpovědi na otázku

Nedělej to. Historie plus500 začíná na Belize a když mohou každému jen tak dát 500,- na ruku, tak jsou si setsakra jistí, že z tebe vytáhnou tyto a další peníze zpět. Podle mne se to jen tváří seriozně, ale mnoho investorů si stěžuje na bezdůvodné blokace peněz, jakmile začali trochu vydělávat. Podle mne je to systém hracích automatů v kabátku investiční společnosti. ☺