» Poradna » Web a internet

Plugin se nepodařilo načíst

Ahoj, už nějakou dobu, cca 2 měsíce mi nejdou přehrávat videa. Na stream.cz, nhl.cz, webu ČT a podobně. Vždy se mi zobrazí hláška "Plugin se nepodařilo načíst" Na youtube mi to normálně jde. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče a nic. Chrome, explorer, mozilla. Mám windows Vista. Můžete mi poradit? Díky!

Odpovědi na otázku

Co takhle aktualizace flash playeru https://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jo to už jsem zkoušel a nic. Resp. na tom odkazu od Tebe můžu ten flash player jenom stáhnout ne? nebo i jen aktualizovat? Každopádně staženej už ho mám

Běž do Chromu a zadej adresu chrome://pluginsotevře se stránka kde si zkontroluješ cestu k souboru flashe

Týjo dík, ale já jsem na tohle trochu kripl..Jsem tam, ale co dal? Co si mám představit pod pojmem "zkontrolovat cestu k souboru flashe"? Resp. co udělat aby mi ty videa šli :)

No podívat se, jestli je ten flash načtený = jestli je tam napsána nějaká smysluplná cesta k jeho souboru...

Když zadám chrome://plugins tak mi to nic nenajde.. Je nějaký nový příkaz?

Staženej máš jen online instalátor. Teď už ho musíš jen spustit.

Cesta k němu je tahle: C:\Users\naprikladPavel\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\PepperFlash\23.0.0.164\pepflashplayer.dll a dole ikonka Spuštění vždy povoleno, kterou mužu zakliknout. Pak je tam ještě nějaká deaktivace na kterou kliknout jde

Tak to máš správně... Spuštění vždy povoleno zaklikni.

Stáhni si Chrome portable a zkus přehrát ta videa v něm. http://portableapps.com/apps/internet/google_chro... Pokud to opět nepůjde, máš nějaký problém v systému.

Tak zakliknutí Spuštění vždy povoleno nepomohlo - nevim jestli nemam po zakliknutí ještě restartovat počítač...Jinak ten program jsem stáhnul, ale nevim co dal jak to v něm spustit. jen jsem ho stáhnul, uspěšně instaloval, ale pak co? mam ho někdeotevřít?

jo, musíš ho spustit - běž do jeho složky a spusť chrome.exe

A kde tu složku najdu? Vždycky když na něco dvakrát kliknu tak se objeví "program google chrome přestal pracovat"..

Kam sis to nainstaloval (rozbalil), tam to máš...

No otevřel jsem vše co šlo, co jsem rozbalil, ale nikde chrome.exe není. To už je jedno, vezmu to do opravny, ale i tak dik za pomoc :)

já mám naprosto stejnou situaci. nejsem si uplně jistej ale mám pocit že to začlo po tom co jsem použil bod obnovení. když jsem zkusil ten chrome portable tak ty videa jdou...v ostatních prohlížečích ale nic...

At dělam cokoliv tak nemůžu stahnout plugin,tak aby normálně pracoval

nemohu volat jenom to zazvoní a ty tři kroky nejdou nastartovat naiinstalovat a akualizovat

proc mi nejdou spustit hry a proc mi tampořad naskakuje plugin se nepodařilo nacis