PLS poraďte se zvukovkou

Dostal se mi do ruky PC z Holandska.Výrobce PC: AAC a.c. - HolandskoMainboard: ECS M789CFLUChipset: VIA VT 8623 Apollo CLE266Procesor: VIA Samuel 2 796 MHz Integr.grafika: VIA S3G CLE266Integr.zvukovka:VIA AC97 Audio(Wave) 16bitNainstaloval jsem WinXP.Vše OK,ale nejde mi zvuk.Jenom přes USB ale s AC konektorů ani ťuk.Neumím sehnat ovladač a nevím jaký,poraďte link a jeho název.Jak případně zjistím,že je zvukovka v háji? Mikrofonem ze sluchátek však zkušební test proběhne OK,je to vidět na grafickém znázornění.Vlastním repro i sluchátka na AC konektory tak bych to chtěl rozchodit.díky.

Odpovědi na otázku

Najdi si www.motherboard.cz a tam si najdeš tu svoju desku a máš tam jak manuál tak i ovladače na tu desku.