» Poradna » Ostatní

PLS poraďte jakou 19" si mám koupit

potreboval bych poradit s koupi 19" monitoru. pracuji s grafikou a DTP a proto bych rad uz neco kvalitnihodekuju za jakykoliv tip

Odpovědi na otázku

nech si to predvest primo v prodejne, nejdriv se koukej jak vypada popisek ikon na plose - ostry bez barevnych chyb, program NokiaTest je dobry - uvidis ostrost, moare...Zapomen na vytipovani podle papirovych parametru a cizich rad "mi to chodilo" a posilani odkudsi z internetu, to muzes brat jen jako 1. vychodisko ale videt to musis na vlastni bulvy, jinak to budes za rok se ztratou prodavat...

Pokud máš hodně peněz ber EIZO nebo yiama (či jak se to píše), jinak já má 19" AOC 9KLR a taky je velmi slušná.