» Poradna » Mobily

Plné úložiště telefonu

Dobrý večer všem,chtěl bych se zeptat, neví někdo, co může způsobovat, že mám skoro celé interní úložiště údajně zaplněné aplikacemi?V nastavení mi to tvrdí že aplikace zabírají 6GB i když jich tam mám nainstalováno jen pár + pár her, který by mohly mít maximálně tak 1-2GB.Když jsem telefon připojil k počítači, tak mi v interním úložišti ukázal jen pár souboru, které mají velikost jenom 55MB.A chci se tedy zeptat:1) Čím se mohlo to úložiště tak zaplnit?Přesunul jsem z telefonu fotky, videa a všechny nedůležité věci, vyčistil jsem mezipaměti většiny aplikací, abych tam mohl stáhnou pár dalších aplikací, ale stejně dost místa zabírají neznámé aplikace.2) Jak to mohu vyčistit?3) Jak můžu v počítači zobrazit kompletní seznam všech souborů?Předem děkuji za jakoukoliv radu,přeji hezký zbytek večera,Daniel

Odpovědi na otázku

Samotný android může mít klidně 6GB, záleží na konkrétním zařízení a verzi OS.

Ano, ten je tak nějak velký ale + tam jsou nějaké tyto aplikace.

Pokud bylo dost místa když byl telefon nový, asi by pomohla obnova do továrního nastavení. Na telefonu s menším úložištěm se starším androidem mi taky několikrát pomohlo ty největší aplikace odinstalovat a nainstalovat - asi se tím uvolnil i nějaký další bor*el než při obyčejném mazání aplikačních dat.