» Poradna » Mobily

Plná vnitřní paměť

Dobrý den,mám Xiaomi Redmi 4x, kde je vnitřní paměť 24 GB. Hlásí mi to, že mám využito 97 procent, ale Starage analyzér vyjmenovává složky v součtu jen cca 4GB.Jak najít rozdíl obsazenosti? Jak vyčistit? Mám SD kartu s dostatečnou pamětí, ale nevím, jak identifikovat souboru k přesunutí na SD. Děkuji.

Odpovědi na otázku

MIUI má v základu v nabídce nastavení položku "Úložiště" (Storage), Tam je celkem dobře vidět, co zabírá místo. Stačí pak vymazat nepotřebné a je vymalováno ...

Neznám tento mobil,ale je třeba vymazat data v mezipaměti. Takže nastaveni,úložiště a tam to snad bude. A tvá druhá otázka odpověď zde. https://m.zive.cz/poradna/nokia-5/sc-20-cq-...

Starage analyzér neznám, ale v Nastavení, Úložiště vidíš obsazení Nesystémového úložiště (Aplikace a data aplikací, Foto-video, Zvuk, ...) a Systémového úložiště.